Úvod Nabídka Ceny Kontakt

Ubytování
v centru
Luhačovic

logo vila Anděla

Vila Anděla
Solné 502 Luhačovice

Ubytování

Nabízíme ubytování rodinného domácího typu s příznivými cenami. Vila Anděla se nachází v klidné části města lázní Luhačovice v blízkosti pramene Aloiska, 200 m od centra, avšak stranou městského ruchu.


Pokoje:      - Dvoulůžkové pokoje, třílůžkový pokoj
                      - Dvoulůžkový pokoj lze obsadit jednou osobou pouze mimo červenec a srpen
                      - V pokojích není možná přistýlka
                      - Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma
                      - Nelze ubytovat se zvířetem


Vybavenost:    - Na pokojích je umyvadlo s teplou vodou, LCD televize s televizními   a rozhlasovými kanály (pozemní vysílání)
                              - Sociální zařízení (WC, sprcha) je společné
                              - Společná kuchyňka na přípravu snídaní (neslouží k vaření hlavních jídel) rychlovarná konvice,
                                         indukční vařič, lednička, mikrovlnná trouba, nádobí
                              - Ve všech pokojích bezdrátový internet (WIFI) zdarma.


Odpočinek:     - V zahradě je možnost příjemného posezení v altánku


Do domu není bezbariérový přístup.
  
Tipy pro volný čas v Luhačovicích

Městská plovárna - 70m, WELLNESS CENTRUM - 200m, tenisové kurty - 500m, přehrada - 3000m, aqua centrum - 3000m, minigolf, kuželky, bowling, fitness, cykloturistika


Tipy na výlety do okolí
Určitě nesmíte zapomenout navštívit:  

. Baťův kanál. 

- Aquapark "Delfín" - Uherský Brod - plavecký bazén 25 m s vodními reproduktory, zábavným bazénem se spoustou atrakcí, divokou řekou, tobogánem dlouhým 91 m, whirlpool, dětským brouzdalištěm s vodopádem, dětským světem, parní saunou, finskou saunou, masáže, restauraci s mokrým barem, ricofit 

- Lešná - pohádkový zámeček z 19.století s dřevořezbářskou výzdobou. Zámek obklopuje anglický park, kde se nachází ZOO s více než 240 druhy zvířat. 

. Rožnov pod Radhoštěm - v tomto beskydském městečku se nachází Skanzen

- Buchlovice - barokní zámek s rozsáhlým anglickým parkem, představujícím jednu z nejvýznamnějších dendrologických sbírek v českých zemích, královský hrad Buchlov z pol.13.století. 

Kroměříž - město Kroměříž je proslavené především památkou UNESCO Arcibiskupským zámkem s velkolepými interiéry a poklady zámecké obrazárny s díly světoznámých velmistrů. Květná zahrada s kolonádou, bludištěm a rotundou.

- Nedaleký Zlín

Sport a koupání
Největší nabídku sportovních aktivit naleznete v Sportovním centrum Radostova Luhačovice a to např fitness centrum, kuželna, spinning, sauna, sprotovní hala aj. Penzion u Habána nabízí jeden squashový kurt, fitness centrum a saunu. Další squashový kurt je v hotelu Vega, kde naleznete i centrum outdoorových aktivit (čtyřkolky, lanové překážky, paintball aj.). Luhačovice jsou také ideálním výchozím místem pro výlety na kole, samotné město Luhačovice vybudovalo cyklotrasu Obora. Koupání umožňuje řada hotelových bazénů, městská plovárna a především Luhačovická přehrada, která se nachází asi 3km nad Luhačovicemi a je snadno dostupná pravidelnou autobusovou linkou.
Ostatní aktivity v Luhačovicích
Kulturní vyžití nabízí Lázeňské divadlo (každý rok se zde koná festifal Divadelní Luhačovice), Společenský dům a Městský dům kultury Elektra. Hlavní místo v kultuře města tvořila a tvoří hudba, která je pokládána za součást léčení. Kolonádní koncerty jsou nedílnou součástí luhačovických odpolední. Milovníci vážné hudby jistě ví, že každoročně se v Luhačovicích koná prestižní Festival Janáček a Luhačovice.

čára
     
NAVIGACE >>> Úvod | Nabídka | Ceny | Kontakt
logo